ochrone oferujemy

Ubezpieczenie turystyczne na wakcje w Polsce z Coverwise

Z najnowszych badań preferencji wakacyjnych Polaków wynika, że kazdego roku urlop w Polsce łącznie spędza okolo 12,5 mln osób. Polska to atrakcyjny kraj gdzie każdy może znalezc cos dla siebie.

Ubezpieczenie turystyczne na wakcje w Polsce z Coverwise

Z najnowszych badań preferencji wakacyjnych Polaków wynika, że kazdego roku urlop w Polsce łącznie spędza okolo 12,5 mln osób. Polska to atrakcyjny kraj gdzie każdy może znalezc cos dla siebie.

Polska posiada duzy wachlarz miejsc na wakacje. Jesli wybierasz sie w piekne polskie Bieszczady, ktore ciesza sie duza popularnoscia wsrod Polakow warto zorganizowac sobie wycieczke na Poloniny, Tarncicy, nabieszczacki szlak, podkarpackie trojmiasto Jaslo,Krosno i Sanok. Jadac w Mazury, ktore urzekaja przede wszystkim przepieknymi jeziorami, wspanialymi lasami, urokliwymi rzekami i rzeczkami mozemy udac sie na szlak zeglarski czy kajakowy. Polskie morze rowniez dostarcza niezapomnianych wspomnien. Warto zobaczyc Krynice Morska, Jantar, wyspe Sobieszewo, Mikoszewie, gdanskie plaze jak (Jelitkowo, Stogi, Wzeszcz, Przymorze), Sopot, Gdynie, Wladyslawowo, Cetniewo,Lebe. Polskie gory to jedno z najpiekniejszych miejsc w Polsce. Na pewno mozna podziwiac Tatry, Bieszczady, Karkonosze, Pieniny, Gorce, Beskid Slaski, Swietokrzyskie.

Nie oznacza to jednak, że podczas wypoczynku nad polskim morzem czy w polskich górach, Mazurach,Bieszczadach nie przyda się dodatkowa ochrona.

Policyjne statystyki jasno dowodzą, że w okresie wakacyjnym zwiększa się liczba wypadków zarówno komunikacyjnych, jak też tych nad wodą. Lipiec i sierpień są najbardziej niebezpiecznymi miesiącami na polskich drogach. W 2015 roku doszło na nich do niemal 6 tys. wypadków. Natomiast nad wodą życie straciło 270 wczasowiczów. To bardzo duża i przerażająca liczba. Policjanci co roku apelują o rozwagę, włączenie myślenia oraz niespożywanie alkoholu bądź innych używek. Dlatego trzeba pomyslec o dodatkowym ubezpieczeniu turystycznym w Coverwise . Co zawiera to ubezpieczenie turystyczne. Otoz Coverwise oferuje nam swiadczenia jak NWW oraz ubezpieczenie bagazu.

W podróżach krajowych chroni nas ubezpieczenie z NFZ, więc w razie nieszczęśliwego wypadku będziemy mieli zapewnioną niezbędną pomoc oraz (o ile to będzie konieczne) leczenie w szpitalu publicznym. Dlatego ubezpieczenie turystyczne Coverwise na wyjazd na terenie RP różni się nieco od polisy przeznaczonej na podróże zagraniczne – nie zawiera kosztów leczenia. Polisa proponowane przez Coverwise składa się przede wszystkim z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (w skrócie NNW). Co to jest NWW Według definicji ogolnej następstwa nieszczęśliwych wypadków są to szkody polegające na trwałym uszkodzeniu ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci ubezpieczonego, wywołane przyczyną zewnętrzną niezależną od woli ubezpieczonego, powstałe w trakcie podróży. Zakres NNW obejmuje wypadek podczas korzystania z transportu publicznego, wypadek miedzy miejscem zamieszkania ubezpieczonego a lotniskiem, lub miejcem rozpoczecia podrozy, wypadek podczas podrozy ubezpieczonego, transport zwlok ubezpieczonego zas ubezpieczenie bagazu zawiera ubezpieczenie na wypadek utraty, kradziezy, lub uszkodzenia bagazu oraz kradziezy przedmiotow wartosciowych podczas ich przenoszenia lub przewozenia przez ubezpieczonego.

Pamietaj wypadki się zdarzają wszędzie. Nie tylko poza granicami Polski, ale i w trakcie wakacji krajowych. Służbę zdrowia mamy za darmo, ale za zmarnowane wakacje nikt nam już nie zapłaci. Często nieszczęśliwe wypadki wiążą się z leczeniem, rehabilitacją – lepiej mieć to na jakieś środki. Nie każdy (a raczej bardzo niewiele) z nas posiada ubezpieczenie na życie, które obejmuje NNW. Dlatego warto mieć ubezpieczenie jakie oferuje nam Coverwise.